Poučení o ochraně osobních údajů

1. Společnost Creatia web, s.r.o., se sídlem Nádražní 307, 763 26 Luhačovice, CZ, IČ 05299292 (dále jen Creatia) zpracovává v případě vaší poptávky zboží a služeb ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, následující osobní údaje:

2. Jméno, příjmení, e-mailovou adresu a IP adresu je nutné zpracovat pro vytvoření nabídky zboží a služeb, jednání o této nabídce nebo za účelem odpovědi na Vámi vznesený dotaz. Takové zpracování umožňuje ust. § 5 odst. 2 písm. b) zákona o ochraně o osobních údajů. Tyto osobní údaje budou společností Creatia zpracovávány po dobu jednání o uzavření smlouvy mezi vámi a Creatia, nejdéle 2 roky od vaší poptávky, pokud neudělíte souhlas k dalšímu zpracování.

3. Zpracování osobních údajů je prováděno společností Creatia tedy správcem osobních údajů, osobní údaje však pro tuto společnost mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:

Případně dalšími poskytovateli zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá správce může předávat do třetí země nebo mezinárodní organizaci ve smyslu GDPR.

4. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

V případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.