E-commerce řešení a IT outsourcing | Creatia web, s.r.o.
Nabízíme tyto služby

Tvorba 
webů

Vytváříme nové příležitosti. Připravíme vám internetovou prezentaci, která vás představí klidně celému internetu, když budete chtít.

E-commerce 
řešení

Stavíme místa, kde lidé milují utrácet. Vybudujeme pro vás e-shopový systém, díky kterému půjdou vaše služby a produkty jednoduše na dračku.


Systémové 
integrace

Šetříme čas i peníze. Najdeme pro vás řešení jak zautomatizovat řadu činností, kterými se každý den zabýváte, abyste měli víc času na důležitější věci.

Outsourcing 
IT služeb

Bereme na sebe starosti ostatních. Zajistíme vám správu čehokoliv co se týká IT, abyste se nemuseli zabývat zaměstnáváním specialistů.


Nejlepší on-line kancelář

Měsíce jsme hledali službu, která by naplnila naše administrativní potřeby. Nakonec jsme si napsali vlastní. Využili jsme naše zkušenosti z e-commerce řešení a díky tomu jsme vyvinuli tu nejlepší on-line kancelář. S taxure.eu vyřešíte fakturaci, cenové nabídky, sledování zakázek a evidenci zaměstnanců. Kdykoliv a odkudkoliv, bez závislosti na konkrétním zařízení, stačí vám jen prohlížeč a připojení k internetu.

 
PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s. - Masters of rock Hotel VEGA, Luhačovice - outsourcing PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s. - Metalfest Open Air BARONET a.s. - Baronet.cz PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s. - outsourcing
Realizovali jsme a nadále tvoříme
 • Mezinárodní metalový festival Masters of Rock, který navštíví desítky tisíc účastníků každý rok, má od CREATIA robustní e-shopový systém s provázáním na další e-shopy Pragokoncertu.

  PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s.
  mastersofrock.cz  - e-commerce řešení

 • Pro hotel VEGA v Luhačovicích zajišťujeme kompletní outsourcing IT od roku 2017. Kromě správy IT vybavení se staráme i o firemní e-maily.

  Hotel VEGA, s.r.o.
  IT outsourcing

 • Metalfest Open Air konaný v Plzni využívá e-shopové jádro festivalu Masters of Rock. Díky tomu může Pragokoncert z jednoho místa řídit veškeré své e-commerce aktivity.

  PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s.
  metalfest.cz  - e-commerce řešení

 • Nakladatelství Baronet má od nás již 4. generaci e-shopového systému, s každou změnou se posouváme společně dále.

  BARONET a.s.
  baronet.cz  - e-commerce řešení

 • Od roku 2019 zajišťujeme pro Pragokoncert kompletní outsourcing IT kanceláří ve Zlíně vč. klubu Masters of Rock Café.

  PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s.
  IT outsourcing

Důvěřujeme