Nabízíme tyto služby

Tvorba 
webů

Vytváříme nové příležitosti. Připravíme vám internetovou prezentaci, která vás představí klidně celému internetu, když budete chtít.

E-commerce 
řešení

Stavíme místa, kde lidé milují utrácet. Vybudujeme pro vás e-shopový systém, díky kterému půjdou vaše služby a produkty jednoduše na dračku.

Systémové 
integrace

Šetříme čas i peníze. Najdeme pro vás řešení, jak zautomatizovat řadu činností, kterými se každý den zabýváte, abyste měli víc času na důležitější věci.

Outsourcing 
IT služeb

Bereme na sebe starosti ostatních. Zajistíme vám správu čehokoliv co se týká IT, abyste se nemuseli zabývat zaměstnáváním specialistů.

 
Pragokoncert Bohemia, a.s. - Masters of rock Hotel VEGA, Luhačovice - outsourcing Pragokoncert Bohemia, a.s. - Metalfest Open Air Baronet, a.s. - Baronet.cz Pragokoncert Bohemia, a.s. - outsourcing
Naše realizace
 • Mezinárodní metalový festival Masters of Rock který ročně navštíví desítky tisíc účastníku má od creatie robustní e-shopový systém s provázáním pro další e-shopy Pragokoncertu.

  Pragokoncert Bohemia, a.s.
  mastersofrock.cz  - e-commerce řešení

 • Pro hotel VEGA v Luhačovicích zajišťujeme kompletní outsourcing IT od roku 2017. Kromě správy IT vybavení se staráme i o firemní e-maily.

  Hotel VEGA, s.r.o.
  IT outsourcing

 • Metalfest Open Air konaný v Plzni využívá e-shopové jádro festivalu Másters of Rock. Díky tomu může Pragokoncert z jednoho místa řídit veškeré své e-commerce aktivity.

  Pragokoncert Bohemia, a.s.
  metalfest.cz  - e-commerce řešení

 • Nakladatelství Baronet má od nás již 4. generaci e-shopového systému, s každou změnou se posouváme společně dále.

  Baronet, a.s.
  baronet.cz  - e-commerce řešení

 • Od roku 2019 zajišťujeme pro Pragokoncert kompletní outsourcing IT kanceláří ve Zlíně vč. klubu Masters of Rock Café.

  Pragokoncert Bohemia, a.s.
  IT outsourcing

Používané produkty a služby